Wod-Dom

Kontakt email, www
Łomża, Al. Piłsudskiego 147
18-400 Wygoda , woj. Podlaskie

Materiały budowlane

Specjalizacje:

  • Materiały budowlane

O nas

  • Firma PHUP 'WOD-DOM' powstała w 1991 roku wychodząc na przeciw dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej w naszym kraju. Zdobyte wcześniej doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej pozwoliło nam od samego początku dostarczać profesjonalne rozwiązania w budownictwie dla inwestorów indywidualnych, developerów, wykonawców oraz hurtowni.
  • Dziś głównym celem naszej firmy jest utrzymywanie zdobytej pozycji na rynku poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych, fachową obsługę i doradztwo, usługi mieszalne oraz transport i przeładunek.
  • Sukcesywnie zwiększamy stan magazynowy produktów, materiały budowlane dostępne w naszej ofercie posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości. Dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników poprzez odpowiednie szkolenia z zakresu nowych technologii w budownictwie.
  • Jeżeli jesteś inwestorem, wykonawcą, klientem indywidualnym lub producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych, znalazłeś właśnie partnera w swojej pracy. Sprawdź nas, zobacz co oznacza naprawdę szybka obsługa i umiejętność elastycznego reagowania na potrzeby Klientów - przekonasz się, że warto.