Kan-Drog Sp. z o.o.

Kontakt email, www
Rogożewek 39E
09-500 Gostynin , woj. Mazowieckie

Firma, która wykona fachowo z najwyższą starannością, w dogodnym dla Ciebie terminie i za przystępną cenę, z doskonałych jakościowo materiałów - kompleksową usługę brukarską, ogrodzenie panelowe lub murek dookoła posesji. Wykona wykopy pod fundamenty, staw, odwodnienie wraz z niwelacją terenu? Nasze usługi oraz produkty objęte są gwarancją!!!! 

 

Dlatego już dziś zachęcamy Cię do współpracy i skontaktowania się z naszym działem obsługi Klienta, w celu uzyskania bezpłatnej wyceny produktów lub umówienia się na bezpłatny pomiar, na podstawie którego dobierzemy materiał i przedstawimy ofertę na kompleksową usługę, a przede wszystkim doradzimy i podzielimy się fachową wiedzą.  Kan-drogto nie tylko kostka brukowa, ogrodzenia to również fachowcy z wieloletnim doświadczeniem! 

 

Nasze biuro handlowe mieszczące się w Rogożewku czynne jest od poniedziałku do piątku od 7 do 16, w soboty zaś do godziny 13. Można się również umówić z nami telefonicznie na inny dogodny dla Ciebie termin. 

 

Na wystawowych ekspozycjach przygotowaliśmy większość najbardziej popularnych wariantów kostek brukowych z naszej oferty, dzięki czemu każdy Klient może zobaczyć produkt "na żywo" a nie tylko na zdjęciu w wydrukowanym katalogu. Natomiast najbardziej popularne kostki brukowe dostępne są w ciągłej sprzedaży przez cały sezon. W ciągłej sprzedaży posiadamy również kruszywo, piasek oraz cement.

 

Bruk i kamień

Cegły, bloczki i pustaki

Kominy

Zaprawy cementowe

Materiały budowlane

Specjalizacje:

  • Bruk i kamień
  • Cegły, bloczki i pustaki
  • Kominy
  • Zaprawy cementowe
  • Materiały budowlane

O nas

Nasza firma od 2007 roku współpracuje z liderami na rynku prefabrykatów betonowych dlatego wszystkie towary objęte są rabatem od cen producentów i produkowane są w POLSKICH fabrykach. W ofercie dostępne są towary firm: Polbruk, Pozbruk, Libet, IBF, Semmelrock, Bruk-bet, Kamal.

Nasze usługi wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego: Gostynin, Gąbin, Płock, Łąck, Sanniki, Pacyna, kujawsko-pomorskiego: Kowal, Włocławek, Baruchowo, Kłóbka i łódzkiego: Kutno, Piątek, Łęczyca, Krośniewice.