Fabryka Domów PREFADOM Sp. z o.o.

Kontakt email, www
ul. Walczaka 110 Gorzów Wlkp. zobacz inne firmy z Walczaka
66-400 Gorzów Wielkopolski , woj. Lubuskie

Materiały budowlane

Specjalizacje:

  • Materiały budowlane

O nas

  • Fabryka domów 'PREFADOM' Sp. z o.o jest jednym z nielicznych w kraju zakładów mogących poszczycić się nieprzerwanym istnieniem na rynku elementów prefabrykowanych od ponad 30 lat!
  • To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytemu przez ten czas ogromnemu zaufaniu jesteśmy klasyfikowani wśród czołowych Polskich dostawców i producentów szerokiej gamy typowych, a w szczególności indywidualnych żelbetowych i betonowych elementów prefabrykowanych. Nasze produkty są z powodzeniem wykorzystywane w 4 krajach europy m. in. do celów budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego, wielkopłytowego jak również przemysłowego i drogowego. 
  • Bogate kilkudziesięcioletnie doświadczenie poparte wieloma certyfikatami oraz nagrodami pozwala nam na rozważne projektowanie, kompleksowe doradztwo, optymalizację gotowych już projektów oraz produkcję najwyższej jakości wyrobów zgodnie z europejskimi standardami.
  • Ze wzgledu na ciągle rosnące zainteresowanie naszymi produktami oferta firmy została wzbogacona o usługi wykonawstwa infrastruktury drogowej przy użyciu wyprodukowanych przez nas materiałów oraz sprzedaż materiałów budowlanych w pełnym zakresie.