ELMAS Sowa, Pawlak Sp.j.

Kontakt email, www
Zakręt, ul. Lubelska 32 Warszawa zobacz inne firmy z Lubelska
05-077 Zielona , woj. Mazowieckie

Materiały budowlane

Specjalizacje:

  • Materiały budowlane

O nas

  • Firma ELMAS działa na rynku nieprzerwanie od 23 lat. Przedmiotem jej działalności jest sprzedaż detaliczna i hurtowa materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz towarowy transport drogowy. Firma w swojej ofercie posiada ponad 8.000 różnego rodzaju asortymentów materiałów budowlanych. Oferujemy artykuły najwyższej jakości renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. W ofercie posiadamy również wszelkiego typu narzędzia. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie budowy od fundamentu po dach. Nasz wykwalifikowany personel jest gwarancją profesjonalnej i fachowej obsługi. Organizujemy seminaria i szkolenia dla wykonawców.
  • Dysponujemy mieszalnikami farb i tynków, posiadamy maszynę do rynien 'ENGLERT' oraz giętarkę do parapetów. Prowadzimy sprzedaż w systemie ratalnym Credit Agricole oraz systemie kredytowym Kart kredytowych PSB. Jesteśmy firmą handlową, która nie tylko prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych, ale również świadczy usługi transportowe materiałów na budowę. Posiadamy własny tabor samochodowy (ciągniki siodłowe z naczepami, samochody dostawcze, samochód ciężarowy- wywrotka, dwa samochody ciężarowe z dźwigiem przeładunkowym HDS).
  • 'ELMAS' jest udziałowcem Grupy Polskie Składy Budowlane S.A. zrzeszającej największe składy budowlane w Polsce. Jeśli budujesz dom, remontujesz mieszkanie lub wykonujesz usługi budowlane- sprawdź naszą ofertę i odwiedź nasz Skład.