Puszczyków

 • J.D. S.C.

  Prasa o nasTutaj mogą Państwo znaleźć kilka artykułów i wycinkówprasowych dotyczących firmy J.D. Okna, które pozwolą Państwudowiedzieć się więcej o naszej produkcji. Od wielu lat staramy się„bywać” w prasie, pozwolić czytelnikom na zapoznanie się zelementami, które mają istotną rolę przy zakupie okien. Wniektórych artykułach w prasie dołączamy kupony rabatowe na wybraneartykuły. Na przykład w kwietniu 2012 roku, dołączyliśmy kuponrabatowy o wartości 55% na grzejniki renomowanych firm.
  Lotników Alianckich 25 Żagań
 • Zakład Ceramiki Elewacyjnej Gołowczyński Sp. z o.o.

  Wymiary*:(SxD w mm)*podane wymiary są wymiarami podstawy380 x 380380 x 250320 x 320250 x 250Kolory:Naturalny: czerwony, żółtyAngoba: brąz, wiśnia, grafit, żółto-brązowy (cieniowany),kasztanowy (cieniowany)Szkliwione: ciemnobrązowyZastosowanie:do przykrywania murowanych słupków ogrodzeniowychOpakowanie:palety obciągane folią termokurczliwąIlość w palecie:380 x 380 - 44 szt.380 x 250 - 60 szt.320 x 320 - 60 szt.250 x 250 - 72 szt.
  ul. Lotników Alianckich 14 Puszczyków
 • (projekty i usługi budowlane)

   Mała architektura to nieodzowny element zagospodarowaniaogólnodostępnej przestrzeni miejskiej, parków, skwerów oraz posesjiprzynależących do osób prywatnych lub przedsiębiorstw.   Oferujemy nietłukące lustra kontrolne: drogowe, magazynowe,sklepowe, lustra przeznaczone wykorzystywane na własnych posesjachoraz na terenie firm ceniących bezpieczeństwo pracowników.     Proponujemy niezbędne elementy wyposażenia firm, hal i magazynówpozwalające dostosować się do obowiązujących wymagań BHP. Posiadamyprodukty umożliwiające zabezpieczenie budów, miejsc pracy.  
  ul. Dworcowa 31/3 Puszczyków
Sprawdź jakie kody pocztowe są w