Pasternik

 • Kontakt | SKORPION Paweł Putyło

  FPHU „Skorpion” jest firmą świadczącą usługi w zakresie montażuinstalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, gazowych.Działamy przede wszystkim na terenie województwapodkarpackiego,  a w szczególności na terenie dawnegowojewództwa rzeszowskiego.Realizując zlecenia dobieramy rozwiązania i systemy zapewniającezleceniodawcy komfort i wygodę, a także minimalizację kosztówinwestycyjnych.Zrealizowane przez naszą firmę inwestycje działają bezawaryjnie,ponieważ wdrażane są w oparciu o najnowsze technologie.Dowiedź się więcej o nas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się zofertą zamieszczoną na tej stronie i korzystania z naszych usług.
  Nienadówka 769 Pasternik
 • KOSTEK Kostka Brukowa

  Firma KOSTEK powstała w roku 1997.Oprócz tych wyrobów oferujemymateriały budowlane. ProponujemyPaństwu transport materiałów do dowolnego miejsca, a takżerozładunek.Dysponujemy nowoczesnym taborem dostawczym.Oferujemy również usługi brukarskie. Dysponujemy wykwalifikowanymipracownikami, jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie, nawet tenajbardziej nietypowe.Zrealizowane zleceniasą do obejrzenia tutaj. Posiadamy pełna ofertę firmy Jadar(Strona firmyJadar). Atrakcyjne upusty dla odbiorców hurtowych.Zapraszamydo zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
  Ul. Rokicińska 126 Zaczernie
 • F.U.H. GRUNTER Piotr Kruk

  O firmieFirma GRUNTER posiada w swoich szeregachludzi czynnie pracujących w branży budowlanej i developerskiej od2001 roku. Swoje inwestycje sukcesywnie realizujemy na rynkulokalnym, specjalizując się w budowieenergo-oszczędnych domów jedno i wielo-rodzinnych.Zapewniamy kompleksową obsługe inwestycji: rozpoczynając od fazyindywidualnego projektu, przechodząc przez etap budowy, kończąc napełnych pracach wykończeniowych, łącznie z ogrodzeniem terenu.Swoją działalność operamy na doświadczeniach najlepszych firm narynku. Starannie przygotowujemy sie do każdej inwestycji, a naszympriorytetem jestsolidność oraz estetyka wykonania,co sukcesywnie uzyskujemy,…
  GRUNTER Piotr KrukTajęcina 60 Trzebownisko
Sprawdź jakie kody pocztowe są w