Lubin

 • Rafał Waszewski

  Jesteśmy firmą działającą na rynku dolnośląskimod 1994 roku.Zatrudniamy 21 wykwalifikowanych idoświadczonych pracowników.Posiadamy własny sprzęt niezbędny dowykonywania robót.Stosowane przez nas materiały posiadająwymagane opinie techniczne i atesty.Na wykonywane usługi udzielamygwarancji.  Zapewniamy terminowąrealizację i wysoką jakość świadczonych usług przy zastosowaniukonkurencyjnych cen.Oferujemy również wykonywanie dokumentacjitechnicznej oraz sprawowanie nadzorów budowlanych.Wysoka jakość wykonywanych przez nas robót pozwalanam na funkcjonowanie firmy na rynku budowlanym. 
  Mickiewicza 9/24 Lubin
 • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PRINT - Siedziba

  W roku 2005 podpisaliśmy umowę franchisingową ze Składamibudowlanymi VOX, przez co staliśmy się jednym z przedstawicielitej firmy. Dzięki wzajemnej współpracy, jesteśmy w stanie oferowaćswoim klientom towary najwyższej jakości w przystępnej cenie.
  Al. I Armii Wojska Polskiego Lubin
 • ARPROJEKT S.C.Biuro Projektowe

  Biuro Projektowe ARPROJEKT S.C. tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów z różnych branż. Naszym klientom oferujemy wszelkie usługi związane z: sprzedażą projektów typowych, projektowaniem i adaptacją, kosztorysowaniem, nadzorem.
  ul. Odrodzenia 20/4 Lubin Lubin
 • Budmad Pokrycia dachowe, blachodachówka

  Świadczymy usługi w zakresie najnowszychtechnologii dekarsko-blacharskich, konstrukcji dachowych iwszelkiego rodzaju pokryć dachowych. Gwarantujemy wysoką jakośćwykonywanych prac, wieloletnią gwarancję na usługi dekarskie,kompleksową obsługę klienta i szybką realizację zleceń. Wykonujemykompleksowe roboty dekarskie: układaniedachówki montaż blacho-dachówki i blachytrapezowej montaż orynnowania wykonanie obróbek blacharskich montaż okien dachowych klejenie papy termozgrzewalnej docieplanie dachów montaż gontówbitumicznych montaż blachypłaskiej na rombek stojący lub w karo Naszym klientomoferujemy bezpłatne poradnictwo oraz 3-letnią gwarancję na wykonanąpracę.Działamy na terenie województwa…
  Ul. Wojska Polskiego 92 Lubin
 • Predom S.A. Wytwórnia Betonów Prefabrykowanych

  Witaj , dzisiaj jest czwartek, 12 czerwca, 2014  Drukuj podgląd  Start
  Chocimska 1 Lubin
 • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alfa Joanna Wawrzyniak-Cidyło

  W roku 2005 podpisaliśmy umowę franchisingową ze Składamibudowlanymi VOX, przez co staliśmy się jednym z przedstawicielitej firmy. Dzięki wzajemnej współpracy, jesteśmy w stanie oferowaćswoim klientom towary najwyższej jakości w przystępnej cenie.
  Rataja Macieja 1 Lubin
 • Laboratorium pomiarów Tacho-Serwis Piotr Kuriata

  W trakcie odbywania się własnego egzystencji, wielce przeważnienapotykamy się z takimi rzeczami, które mówią nam konkretnie o tym,że jesteśmy takimi jednostkami, jakie są tak naprawdę niedoskonałe.Skąd wcale taki plan? W stopniu daleko idącym bierze się onskutkiem tego, że nie znamy odpowiedzi na każde zapytanie, oznaczato zwyczajnie nie jesteśmy takimi istotami, które są doskonałe,berze się to przede wszystkim ergo, że w chwili, wtedy się rodzimy,to istotnie nie mamy pojęcia o świecie,…
  Przybyszewskiego Stanisława 1 Lubin
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Lubin